sob.. lip 20th, 2024

Estetyczna stomatologia Targówek – co trzeba wiedzieć?

2 min read
ładny uśmiech, dentysta

Stomatologia estetyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się działów współczesnej stomatologii. W dużym skrócie mówiąc zajmuje się ona pięknym, naturalnym i estetycznym wyglądem uzębienia. Stomatolog Warszawa Bródno, który specjalizuje się w tej dziedzinie zajmuje się nie tylko oceną wyglądu zgryzu, ale przede wszystkim rozwiązuje wszelkie problemy.

Jakie są najczęściej wykonywane zabiegi stomatologii estetycznej?

W dzisiejszych czasach można wyróżnić wiele mniej lub bardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Poszczególne zabiegi skupiają się nie tylko na poprawieniu kształtu, ale również koloru poszczególnych zębów. Dentysta Warszawa Targówek oferuje wybielanie, piaskowanie zębów, czy też wstawianie licówek. Jeżeli chodzi o wybielanie zębów to wykorzystywane są nowoczesne lampy, dzięki którym można znacząco poprawić koloryt uzębienia. Laserowe wybielanie zębów jest bezbolesnym zabiegiem, który trwa około 30 minut. Satysfakcjonujące efekty mogą utrzymać się nawet przez 3 lata. Jeżeli chodzi o koszty wybielania laserowego to ceny wahają się w przedziale od 800 do 1500 zł.

Co oferuje stomatologia estetyczna?

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się również wybielanie nakładkowe. Stomatolog Warszawa Bródno na pierwszej wizycie pobiera odcisk zgryzu od pacjenta, a na jego podstawie wykonuje specjalną nakładkę na której umieszcza się żel wybielający. Dentysta Warszawa Targówek dobiera żel indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Osoby, które chcą skorzystać z wybielania nakładkowego w pierwszej kolejności muszą wyleczyć wszystkie zęby. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą wybielić martwe zęby.

Moda na licówki

Jak wspomniano we wstępie estetyczna stomatologia Targówek to również licówki. Mowa tutaj oczywiście o cienkich płatkach, które w całości wykonane są z porcelany albo specjalnego materiału kompozytowego. Licówki najczęściej nakłada się na zęby, które mają brzydki kształt. Koszty uzależnione są od materiału z którego wykonana jest licówka. Porcelanowe licówki kosztują około 1000 zł, a kompozytowe około 300 zł. Estetyczna stomatologia Targówek rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego też gabinety stomatologiczne oferują coraz nowsze i bardziej zaawansowane usługi. Piękny i zdrowy uśmiech jest najlepszą wizytówką każdego człowieka, dlatego też warto o niego zadbać.