sob.. cze 15th, 2024

Jakie kasetony warto wybrać do nowoczesnego mieszkania?

2 min read
kasetony

Moda na kasetony wraca. Obecnie na nowo dekorujemy swoje sufity za pomocą takich dodatków jak np. kasetony sufitowe powlekane, nowoczesne kasetony sufitowe zmywalne w wersji 3D, lub też kasetony foliowane, wykonane ze styropianu. Co, jednak w sytuacji kiedy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z kasetonami i nie wiemy jakie warto wybrać? Polecamy sprawdzenie oferty dostępnej w naszym sklepie i przegląd pięknych kasetonów, które są ponadczasową dekorację przestrzeni.

Modne rodzaje kasetonów sufitowych – wybierz swój i stwórz unikalną ozdobę do mieszkania!

Obecnie popularnością cieszą się zwłaszcza kasetony w wersji 3D. Posiadają one unikalne wzory w formie wytłoczeń, które imitują przestrzenne kształty – mogą to być np. kwadraty lub też okręgi. Dzięki temu tworzą niezapomniane wrażenia estetyczne w przestrzeni i idealnie pasują do nowoczesnej ornamentyki mieszkań.
Ciekawym wyborem są kasetony 3D, które imitują tapicerowane poduszki i sprawdzają się we wnętrzach typu glamour. Co istotne, nie są drogie, ponieważ za sztukę tego typu kasetonu zapłacimy około 15 zł, co pozwala naprawdę niewielkim kosztem ciekawie zaaranżować przestrzeń mieszkania lub biura.
Jeszcze innym rodzajem popularnych kasetonów są kasetony sufitowe powlekane, które posiadają ciekawe wzory, nawiązujące stylistyką np. do drewna. Są też praktyczne, ponieważ nie wymagają malowania i bardzo łatwo utrzymać je w czystości, gdyż są w pełni zmywalne. Na co dzień wystarczy po prostu przetrzeć je wilgotną szmatką, by usunąć zgromadzony kurz lub brud. Co ciekawe, wiele osób wybiera tego rodzaju kasetony do montażu w kuchni lub też w kuchni połączonej z jadalnią lub z salonem.

Kaseton na sufit – znajdź idealny produkt w naszym sklepie!

Oferujemy szeroki wybór takich produktów jak kasetony sufitowe zmywalne, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do różnego rodzaju pomieszczeń – zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych. Wspólną cechą wszystkich naszych kasetonów jest niska cena, co pozwala niedrogim kosztem efektywnie odmienić przestrzeń i nadać jej unikalnego charakteru. Wiele osób wybiera np. standardowy kaseton na sufit w kolorze białym, imitujący naturalną sztukaterię. Taki produkt idealnie sprawdza się w minimalistycznych oraz industrialnych aranżacjach i pasuje do modnej obecnie bieli oraz szarości, która obecnie króluje w fakturze mebli oraz dodatków do mieszkania.