pon.. mar 4th, 2024

Serwis wózka widłowego bezpośrednio u klienta. Także w 24 godziny!

2 min read
wózek widłowy

Usterka wózka widłowego często staje się poważnym problemem dla firmy, która wykorzystuje ten sprzęt na co dzień. Gdy pojawiają się awarie, nie można zwlekać i najlepiej od razu skontaktować się z dobrym serwisem wózków widłowych na Śląsku.

Przeglądy, konserwacja i serwis wózków widłowych

Wózki jezdniowe podnośnikowe, określane jako widłowe, podobnie jak innego rodzaju urządzenia stosowane w transporcie bliskim, wymagają rejestracji w UDT (Urzędzie Dozoru Technicznego), a następnie systematycznych przeglądów i konserwacji.

Firmom wykorzystującym wózki widłowe śląskie daje możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi serwisowej. W samym sektorze serwis wózków widłowych Katowice działa pełna gama firm zajmujących się świadczeniem takich usług, a w całym regionie jest ich znacznie więcej.

Pomoc serwisu wózków widłowych na Śląsku konieczna jest też wtedy, gdy pojawią się usterki. Nie trzeba jednak transportować wózka do warsztatu – specjalista może przyjechać pod wskazany adres.

Większość napraw widlaków wykonuje się u klienta

Aby zamówić naprawę wózka widłowego w śląskim, wystarczy zadzwonić do firmy zajmującej się świadczeniem tego typu usług. Następnie w umówionym terminie do klienta przyjedzie serwisant i przeprowadzi kompleksową diagnostykę.

Zdecydowaną większość napraw da się wykonać na miejscu – bez konieczności zabierania sprzętu na warsztat. Można wtedy naprawić usterki związane z silnikiem, układem jezdnym, hamulcowym, sterującym. Pracownik serwisujący wózki widłowe śląskie może też wymienić części eksploatacyjne, na przykład opony, elementy hamulców, zrealizować inne prace konserwacyjne.

Firmom zamawiającym serwis wózków widłowych Śląsk również daje możliwość wykonania napraw w błyskawicznym tempie – nawet 24 godziny od momentu przyjęcia zlecenia. To najlepszy wybór, gdy nie można czekać!

Można otrzymać zastępczy wózek widłowy

Gdy widlak jest uszkodzony na tyle poważnie, że naprawa nie może być wykonana na miejscu, konieczne jest zabranie go do warsztatu. W takiej sytuacji firma nie musi jednak ponosić konsekwencji braku podstawowego sprzętu transportowego. Przedsiębiorcom zlecającym serwis wózków widłowych Śląsk umożliwia skorzystanie z usług punktów, które udostępniają zastępcze wózki widłowe na czas prowadzenia napraw.

Zatem wszystkim klientom zamawiającym serwis wózków widłowych Katowice zapewniają kompleksową pomoc w razie usterek, a także wtedy, gdy należy wykonać obowiązkowe przeglądy i konserwację. Adresy serwisów wózków widłowych w Katowicach i w innych miastach na Śląsku można wyszukać w sieci.